Pějte s dítkem

„Naše dcerka či synek rádi zpívají.“

Cena:  5 500.- Kč

Balíček pro děti nebo pro dítě s rodičem.Pějte s dítkem

Pro všechny hudebně nadané či jinak tvořivé děti, které si chtějí vyzkoušet něco nového, užít si při tom spoustu radosti i nějakou tu legraci, něco se při tom naučit a nakonec si odnést domů výsledek své tvořivosti – jimi nazpívanou písničku.

Nabídka zahrnuje přibližně 120 – 150 minut v nahrávacím studiu v Praze. Vyberete si píseň a my se o vše ostatní postaráme. Výběr písně je jen a jen na Vás – lidovka, dětská písnička apod.

V přátelském prostředí hudebního studia se Vás ujme náš kolega. Vaše dítko doprovodíme živě na kytaru či piano, případně na oba nástroje dohromady. Můžete si zazpívat spolu s ním, pokud budete chtít. Někdy je podpora rodiče potřeba. Využijete celý čas ve studiu, nahrajete si jednu, dvě nebo i tři písně, dle chuti ale i obtížnosti.

U odrostlejších dětí (náctiletých), které budou chtít raději zpívat na hudební  podklad, doporučujeme zakoupení balíčku Pějte bez kouče nebo Pějte s koučem.

Výsledkem Vám bude kvalitně zpracovaná nahrávka písně, kterou jste si vybrali a sami nazpívali. Váš zážitek bude zdokumentován ve fotografiích.

Vaše píseň a fotografie Vám budou po dokonalém zpracování předány do týdne prostřednictvím e-mailu.

Objednat

Objednáním služby prohlašujete, že jste si přečetli Obchodní podmínky a souhlasíte s nimi.